Spuštěny internetové stránky bosenského GEOtestu

Dne 6. března 2013 byly spuštěny internetové stránky www.geotest.ba společnosti GEOTEST d.o.o. Sarajevo. Autorem stránek je sarajevská společnost AS Dizajn. Stránky představují novou kapitolu v rozvoji aktivit sarajevské pobočky v Bosně a Hercegovině.

http://www.geotest.ba/

 

Internetové stránky jsou přehledně rozděleny dle kategorií, které poskytují úplné údaje o službách, které GEOtest poskytuje, přehled referencí a údaje o nejnovějších aktualitách. Stránky rovněž obsahují přímé odkazy na ostatní společnosti v rámci skupiny GEOtest v Česku, Nizozemí a na Slovensku.

Zajímavá je i část stránek věnovaná symbolu osvětových kampaní, Ekolvovi, který slouží v rámci projektů Zahraniční rozvojové spolupráce České republiky k rozvoji vědomostí o potřebě ochrany životního prostředí. Vztahuje se to hlavně na třídění odpadu a ochranu vod. Kampaně jsou určeny především pro žáky základních škol, ale i pro dospělou populaci.

Tým společnosti GEOTEST d.o.o. Sarajevo bude nesmírně rád, když nám sdělíte své dojmy, návrhy a komentáře z důvodu zlepšení kvality internetových stránek. Můžete nás kontaktovat telefonicky, faxem, emailem nebo přes Skype.