Hledáme nového kolegu na pozici Dozor zabezpečování starých důlních děl

Náplň práce:

  • Samostatný výkon dozoru při:
    • projekčních pracích pro zabezpečování starých důlních děl
    • zabezpečování starých důlních děl
    v souladu se zákonem č. 44/1988 Sb. a souvisejícími právními předpisy
  • Samostatné zpracování technických zpráv
  • Práce v kanceláři i v terénu po celé ČR
  • Komunikace s objednateli, partnery a subdodavateli
  • Řízení a kontrola ekonomiky zakázek
  • Vedení kontrolních dnů, vedení agendy, reporting
  • Účast na propagačních akcích
  • Výhledově:
    • rozvoj obchodních aktivit v oboru a vybudování vlastního týmu
    • výkon činnosti báňského projektanta

Požadavky:

  • Vzdělání VŠ – obor geologie
  • Osvědčení báňský projektant dle § 2 odst. 1 písm. e) vyhlášky č. 298/2005 Sb., o požadavcích na odbornou kvalifikaci a odbornou způsobilost při hornické činnosti nebo činnosti prováděné hornickým způsobem a o změně některých právních předpisů, ve znění pozdějších předpisů
  • Technické znalosti z oblasti zabezpečování/sanace starých důlních děl
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Organizační schopnosti
  • Předpoklady pro týmovou spolupráci
  • Zkušenost s vedením pracovního týmu
  • Komunikační a prezentační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka na úrovni pokročilý
  • Řidičský průkaz kategorie B
  • Pokročilá znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, AutoCAD)
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Výše platu: na základě osobního jednání
  • Telefon, počítač k dispozici + další zaměstnanecké výhody
  • Perspektivu dlouhodobého profesního růstu
  • Odborné zázemí stabilní společnosti s pětačtyřicetiletou tradicí v oboru ochrany životního prostředí
  • Nástup možný ihned

Kontakt:

Bližší informace vám poskytne Boris Urbánek - urbanek@geotest.cz, tel.: 548 125 245, mobil 724 742 261