GEOtest na veletrhu ECOFAIR 2012

Ve dnech 10. – 12. října 2012 se uskutečnil 9. mezinárodní veletrh ochrany životního prostředí – ECOFAIR, jehož letošním oficiálním partnerem byla Česká republika. Společnost GEOtest, a.s. na veletrhu zastupovali představitelé sarajevské pobočky.

Stánek GEOtestu se těšil poměrně velikému zájmu návštěvníků, především z řad představitelů lokálních samospráv. Stánek rovněž navštívil Michal Pastvinský, ředitel České rozvojové agentury, který s Damirem Kasumem, ředitelem společnosti GEOTEST d.o.o. Sarajevo, probíral dosavadní průběh projektů oficiální Zahraniční rozvojové spolupráce České republiky v Republice Srbsko a Bosně a Hercegovině, které implementuje Zahraniční středisko společnosti GEOtest. Představitelé GEOtestu byli rovněž potěšeni návštěvou Hany Hubáčkové, velvyslankyní České republiky v Srbsku a Lubošem Jozou, obchodním radou.

Letos se společnost GEOtest zúčastnila veletrhu ECOFAIR podruhé. V rámci veletrhu představitelé GEOtestu prezentovali služby a významné reference společnosti z České republiky, Republiky Srbsko, Bosny a Hercegoviny a celé řady dalších zemí světa.