Hledáme nového kolegu na pozici Výzkumně-vývojový pracovník v oboru chemie a technologie sanačních procesů

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie
  • Zkušenosti s prací v chemické laboratoři
  • Tvůrčí a technické smýšlení v oblasti chemie a chemických procesů
  • Znalost laboratorních a chemických principů s jejich návaznost na technickou praxi
  • Zkušenost s psaním technických zpráv a odborných publikací
  • Samostatnost
  • Ochota učit se nové věci
  • Inovativní přístup
  • Znalost AJ na komunikační úrovni (slovem, písmem)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti s návrhy vodárenských technologií a jejich znalosti jsou významnou výhodou

Pracovní náplň:

  • Práce na výzkumných projektech souvisejících se sanačními a vodárenskými technologiemi
  • Práce v technologické chemické laboratoři – návrh a realizace laboratorních technologických experimentů vč. komplexního zpracování výsledků (plná samostatnost)
  • Práce v terénu – návrh, realizace a dohled nad pilotními sanačními technologiemi a aplikacemi vč. kompletního zpracování a vyhodnocení výsledků; odběry vzorků; monitoring
  • Činnost na zakázkách souvisejících se sanacemi starých ekologických zátěží (návrh technologických řešení, laboratorní ověření, vzorkování, průzkum apod.)
  • Samostatné řešení odborných problémů
  • Prezentace výzkumných výsledků, publikační činnost

Nabízíme:

  • Různorodou pracovní náplň
  • Práci v zavedené stabilizované společnosti
  • Možnost dalšího osobního rozvoje a vzdělání
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • 5 týdnů dovolené
  • 7,5hodinová pracovní doba
  • Příspěvek na obědy
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na zájmovou činnost dětí

Pracoviště:

Brno-Slatina

Nástup dle dohody. Pracovní smlouva na dobu 1 roku s předpokladem následné změny na dobu neurčitou.

CV s názvem VasePrijmeni_CV.* a motivační dopis zašlete paní Benkovičové mailem na adresu - benkovicova@geotest.cz

Všechna komunikace s Vámi i zaslané materiály budou považovány za důvěrné.